X

BERK YÜZEY TEKNOLOJİLERİ'NDEN: CONTEMPORARY'S LAMICOLOR

image banner


BERK Yüzey Tasarım Teknolojileri'nin piyasaya sunduğu Lamicolor'un, Contemporary's koleksiyonu 1930'lardan 1950'lere kadar olan İtalyan tasarım döneminden esinlenilmiş yeni koleksiyonudur. Dönemin kendine özgü havası, iki ünlü mimarın öncülüğünde incelenmektedir:
Mobilyalara "demokratik", "modern" , "ekonomik", "çok yönlü" sınıflarını kazandırmış Giovanni "Gio" Ponti(1891-1979)Ve hayatı uluslararası film festivallerinde "L'amatore" filmi ile gösterilmekte olan
Piero Portaluppi (1881-1967).

Contemporary's koleksiyonunu oluşturmak için Ponti ve Portaluppi'nin tasarımlarındaki ünlü odalara ayrı ayrı odaklanılmış, kullanılan gri, mavi, yeşil, sarı, krem ve toprak rengindeki ara tonlara geniş yer verilmiştir.Hotel Parco dei Principi, Sorrento - Gio' Ponti

Prestij mermerler, uysal renkler ve değerli ahşaplardan oluşan koleksiyon, iç mekanlarınızın zarifliğini arttırmak ve çok daha "çağdaş" bir hava katmak için, seçici bir gözle tekrar keşfedilmiştir.

İncelenen ünlü odalar, yayınlanacak yeni haber bültenlerimizde sunulacaktır. Detaylı bilgi ve numune isteği için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Contemporary's koleksiyonu, Türkiye stoklarımızdan hizmete sunulmaktadır. Ünlü Odalar Serisi bültenlerimize katılmak için tıklayabilirsiniz.